Oferta

SYMFONIA FINANSE I KSIĘGOWOŚĆ

 

Symfonia Finanse i Księgowość realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe – od budowania planu kont i łatwego księgowania dokumentów, aż do automatyczne bilans zamknięcia.

Umożliwia prowadzenie pełnych rozrachunków i rozliczeń. Pozwala zarządzać informacją finansową przedsiębiorstwa zarówno na poziomie operacyjnym jak i zarządczym w oparciu o gotowe lub zdefiniowane przez Użytkownika zestawienia i sprawozdania.

 

EKONOMICZNY

Kompletne rozwiązanie dedykowane do prowadzenie ksiąg rachunkowych dla jednooddziałowej firmy handlowej lub usługowej ze standardowymi procesami biznesowymi.

 

UNIWERSALNY

Dedykowany do prowadzenia ksiąg rachunkowych dla firm jedno lub wielooddziałowych prowadzących działalność handlową, usługową lub produkcyjną w dowolnej branży. System wspiera szerokie spektrum procesów biznesowych, jest elastyczny i łatwo się dostosowuje do potrzeb firmy. Elastyczność programu i rozbudowane narzędzia raportowe umożliwiają zastosowanie systemu również w jednostkach budżetowych.

 

PROFESJONALNY

Dedykowany do prowadzenia ksiąg rachunkowych dla firm jedno lub wielooddziałowych prowadzących działalność handlową, usługową lub produkcyjną w dowolnej branży. System wspiera obsługę złożonych procesów biznesowych, jest elastyczny i łatwo się dostosowuje do indywidualnych potrzeb firmy. System integrujemy z rozwiązaniami informatycznymi innych dostawców, oferujących dedykowane rozwiązania branżowe zgodnie z potrzebami. Linia dla firm szukających narzędzia umożliwiającego utworzenie rozwiązania „szytego na miarę” oraz prowadzenie rachunkowości zarządczej.