Oferta

Firma

Firma

Info-Projekt IT Sp. z o.o. jest integratorem systemów informatycznych i telekomunikacyjnych.

Spółka istnieje na rynku od 2008r. Od początku swojej działalności skupia się na profesjonalnym projektowaniu i wdrażaniu kompleksowych rozwiązań informatycznych dla szerokiego grona odbiorców zarówno z rynku SMB jak i z rynku Enterprise.

Dynamiczny rozwój firma osiąga poprzez pozyskiwanie wykwalifikowanej kadry inżynierskiej oraz współpracę z renomowanymi dostawcami rozwiązań IT. Zapewniamy naszym Klientom obsługę informatyczną na najwyższym poziomie.

Współpraca z Klientem polega na doborze i pełnym dostosowywaniu rozwiązań IT do oczekiwań potencjalnych Nabywców. Gwarantujemy dostęp do produktów i usług dopasowanych do ich indywidualnych potrzeb. Przy wdrażaniu rozwiązań informatycznych zwracamy szczególną uwagę na zapewnienie ciągłości pracy procesów informatycznych naszych Klientów.

Pracownicy Info-Projekt IT to wysokiej klasy specjaliści posiadający doświadczenie w zakresie projektowania, administracji oraz serwisowania systemami IT. Poprzez systematyczny rozwój i podnoszenie kwalifikacji kadry IT zapewniamy wysoką jakość naszych usług.  Dbamy o zadowolenie Klienta na każdym etapie realizacji powierzonych zadań.

Swoją działalnością obejmujemy różne obszary Polski. Posiadamy przedstawicieli regionalnych w takich miastach jak Kraków czy Warszawa.

Zapraszamy do współpracy.

 Poltyka Jakości Info-Projekt IT Sp. z o.o.